خرید آپارتمان در تهران 

تهران همواره به عنوان یکی از برترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری ملکی و مسکونی بوده است. در سال‌های اخیر، این شهر حتی با وجود شوک‌های ارزی شدید و رکود تورمی در بازار مسکن، به عنوان یکی از برترین بازارهای مسکن، معاملات قابل توجهی داشته است. این یک موضوع طبیعی است؛ زیرا تهران به عنوان پایتخت کشور همواره مرکز فعل و انفعالات اصلی کشور در تمامی زمینه‌ها بوده است.

گروه املاک ملکانا در سال‌های اخیر با ارائه پیشنهادهای بسیار جذاب برای خرید آپارتمان ارزان در تهران، یکی از بهترین مشاوران برای سرمایه‌گذاری در این زمینه بوده است. در این مطلب می‌خواهیم ابتدا در مورد اینکه آیا اصلاً خرید مسکن و آپارتمان سود دارد یا خیر صحبت کنیم. در قسمت بعدی مطلب هم به پیشنهادهای مختلف ملکانا برای خرید آپارتمان شما در تهران و شرایط آن‌ها اشاره می‌کنیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

خرید آپارتمان ارزان در تهران 1

آیا خرید آپارتمان سود دارد؟

شایع‌ترین مورد معامله و همچنین پر متقاضی‌ترین نوع املاک مسکونی در تهران، آپارتمان است. این نوع ملک به دلیل قیمت نسبتاً مناسب و ارزان خود نسبت به سایر انواع املاک در شهر تهران و همچنین تعدد گزینه‌های فروش آن، برای اکثر سرمایه‌گذاران بهترین فرصت تلقی می‌شود. در محاسبه سودآور بودن و یا نبودن یک آپارتمان در تهران باید در نظر داشته باشید که در سال‌های اخیر، این نوع ملک مسکونی حتی در شرایط رکود دارای بازار و متقاضیان خوبی بوده است. از نظر سود دهی شما باید مطمئن باشید که خرید آپارتمان قطعاً برای سرمایه‌گذاری یک گزینه مناسب و سود‌آور در شهر تهران خواهد بود.

منهای سود‌آور بودن و یا نبودن این نوع ملک، شما باید در نظر بگیرید که اگر هدف شما سکونت در شهر تهران است، باید بدانید که مثلاً پس از نوسانات ارزی سال ۹۷ و افزایش ۹۰ درصدی قیمت مسکن در شهر تهران، آپارتمانی که تا قبل از این شرایط ۵۰۰ میلیون تومان ارزش داسته است، امروزه با قیمت ۱ میلیارد تومان معامله می‌شود. این به آن معنا است که حتی با وجود افزایش قیمت‌ها، بازهم آپارتمان تنها راه چاره برای سکونت در تهران برای افرادی است که سرمایه زیادی ندارند.

با توجه به همین نوسانات غیر قابل پیش‌بینی، بهتر است شما هرچه سریع‌تر نسبت به تبدیل پول نقد خود به سرمایه مسکونی در شهر تهران اقدام کنید. در این مورد شما می‌توانید حتی با خرید یک آپارتمان ارزان در تهران، ارزش سرمایه و پول خود را حفظ کرده و با این کار باعث شوید تا سرمایه شما از نوسانات شدید بازار در امان مانده و یک مسکن مطمئن نیز برای شما شکل دهد.

با توجه به توضیحات و استدلال‌های ارائه شده، تا به اینجا متوجه شدیم که خرید آپارتمان ارزان در تهران، قطعاً یک سرمایه‌گذاری سودآور است. حال بیایید به شرایط و پیشنهادات گروه املاک و مسکن ملکانا برای خرید و فروش آپارتمان نگاهی بیندازیم.

پیشنهادات گروه ملکانا برای خرید مسکن در تهران

گروه املاک ملکانا با قرار دادن امکانات ویژه و پیشرفته آنلاین امکان بازدید کامل شما از ملک‌های مورد نظر را فراهم آورده است. در وب سایت این گروه شما می‌توانید گزینه‌های فراوان و متنوعی را برای خرید آپارتمان ارزان ببینید. یکی از نکات قابل توجه در معرفی پیشنهادات این سایت این است که پیشنهاداتی که از نظر مجموعه ملکانا دارای قیمت‌های مناسب و ارزانی هستند با برچسب آب رنگ و نوشتن کلمه مناسب روی آن‌ها مشخص می‌شوند.

همچنین برای آپارتمان‌ها و پیشنهاداتی که طبق نظر ملکانا گران و بیشتر از قیمت واقعی هستند، برچسب قرمز رنگ با نوشته گران تعریف شده است تا شما بدانید و آگاه باشید که این پیشنهاد نسبت به قیمت واقعی خود دارای سطح بالاتری است.

خرید آپارتمان ارزان در تهران 3

در پیشنهادات مطرح شده از سوی ملکانا در وب سایت املاک این مجموعه، موارد زیر مورد بررسی کلی قرار می‌گیرد و مشخصات به صورت دقیق و واضح بیان می‌شود:

متراژ و زیربنای آپارتمان

تعداد اتاق خواب

سن و سال ساختمان

منطقه و محدوده تقریبی ساختمان

پارکینگ، انباری، آسانسور، بالکن، کولر، پکیج

تعداد طبقات و تعداد واحدها در هر طبقه

نمای ساختمان و جنس و نوع نما

آشپزخانه، نوع کابینت در صورت دارا بودن

کفپوش و جنس آن

سرویس بهداشتی و انواع آن

نوع سند

تاریخ بروزرسانی اطلاعات و مشخصات ملک از نظر تغییرات در هر زمینه

همچنین در تور مجازی ملکانا برای هر گزینه خرید آپارتمان، شما می‌توانید به طور مجازی و با استفاده از تصاویر سه بعدی مخصوص تمام قسمت‌های آپارتمان را ببینید. در یک ستون در کنار هر سفارش و در قسمت اطلاعات بیشتر آن، کارشناسان ملکانا مزایای خاص و ویژه هر آپارتمان را در کنار معایب آن‌ها معرفی کرده‌اند. شما می‌توانید جهت خرید آپارتمان ارزان در تهران، با کارشناسان ملکانا تماس بگیرید. همچنین امکان مشاهده و بازدید حضوری املاک با هماهنگی با ملکانا وجود دارد.