به ملکانا خوش آمدید!

اجاره آپارتمان مسکونی

80 متری

1 اتاق خواب

20 سال ساخت

کد: 954875

منطقه: نازی آباد

محدوده: نازی آباد خیابان جنگل

انباری | بالکن | کولر

طبقه: 3

3 طبقه - 1 واحدی

نما: سنگ

جهت بنا: شمالی

آشپزخانه: MDF

کف پوش: سرامیک

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: کمتر از دو هفته

نورگیری خوب
کم واحد
کمد زیاد
آشپزخانه بزرگ
وجود انبار
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ

سرویس کوچک
عدم وجود درب ضد سرقت

در گذشته اراضی نازی‌آباد متعلق به یکی از زنان محبوب ناصرالدین‌شاه به نام امینه‌اقدس بود. پس از مرگ امینه‌اقدس اراضی نازی‌آباد و علی‌آباد به دستور شاه به برادرش محمد‌خان‌ملیجک داده شد. بعد از جنگ جهانی دوم آلمانی‌ها ساختمان‌های هزار دستگاه را در محدوده‌ی این محله ساختند و به‌دلیل شهرت آلمانی‌ها به «نازی» این محله نازی‌آباد نامیده شد. رشد چشم‌گیر این محله بعد از احداث چند پارک وسیع و فرهنگسرای بهمن در اواسط دهه‌ هفتاد و تخریب کشتارگاه مجاور آن صورت گرفت.
محله نازی آباد
نازی‌آباد بر اساس طرح شهرسازی شکل گرفته است و به‌همین‌دلیل ساختاری با شبکه‌بندی‌ کاملا منظم دارد. بافت شهری محله ترکیبی از بافت قدیم و امروزی است و یکی از مرفه‌ترین محله‌های جنوب تهران به شمار می‌رود. بیشتر ساکنان محله از اهالی بومی و قدیمی و از قشر متوسط جامعه هستند که از گذشته در محله زندگی می‌کنند. کشیده شدن بزرگراه نواب تا ورودی محله دسترسی مناسبی را به آن فراهم کرده است. اگر در این محله ساکن شدید نیازهای روزانه‌ خود را از بازار میوه و تره‌بار بهمن در شمال‌غربی محله تهیه کنید.
نازی آباد از سمت شمال با محله جوادیه و از سمت غرب با محله خانی آباد نو و سمت جنوب با محله یاخچی آباد و از سمت شرق با محله های خزانه و علی آباد شمالی همسایه است.
ایستگاه نازی آباد در این محله واقع شده است.
از میدان آزادی، انقلاب و ترمینال جنوب دارای دسترسی تاکسی و اتوبوس است.
به جایگاه ترمینال جنوب نزدیک است.
ایستگاه نازی آباد در این محله واقع شده است.
وجود پارک‌ و فرهنگسرای بهمن و پارک‌ سردار جنگل در ضلع شمال غربی نازی‌آباد مجموعه مناسبی برای تجمع و گذران فراغت اهالی به شمار می‌رود و با فعالیت‌ها و عملکردهای متنوع در قالب فضاهای آموزشی، تفریحی و ورزشی میزبان عده‌ی زیادی از ساکنان است. فراموش نکنید در خیابان مدائن دو بازار به نام بازار اول و بازار دوم وجود دارد که با توجه به موقعیت منطقه‌ای خود در دسته‌ی بازارهای امروزی‌ و مدرن‌ تهران قرار می‌گیرند و عمکردی فرامحله‌ای دارند. این بازارها همیشه شلوغ و مورداستقبال عده‌ی زیادی از مناطق مختلف تهران هستند.