به ملکانا خوش آمدید!
قیمت: 1,965,000,000 تومان
قیمت متری: 15 میلیون تومان

فروش آپارتمان مسکونی

131 متری

2 اتاق خواب

2 سال ساخت

کد: 208602

منطقه: قیطریه

محدوده: قیطریه بزرگراه صدر بین دستور و کاوه

پارکینگ | انباری | آسانسور | بالکن | لابی | کولر | پکیج | اسپلیت

طبقه: 3

5 طبقه - 3 واحدی

نما: آجر و چوب

جهت بنا: شمالی

آشپزخانه: هایگلاس

کف پوش: پارکت

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: کمتر از یک ماه

نورگیری خوب
کم واحد
کمد زیاد
وجود انبار
دو یا بیشتر سرویس
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ
سرویس بزرگ
درب ضد سرقت
پنجره دو جداره
دکوراسیون خوب
لابی دارد

آشپرخانه کوچک

تپه‌های قیطریه نیز همچون محلات دیگر قیطریه شامل باغات و زمین‌های کشاورزی زیادی بود است. این منطقه در گذشته به دلیل وجود باغات سرسبز یکی از تفرجگاه های مردم تهران به شمار میرفته است. ساخت و ساز در قیطریه پس از به وجود آمدن خیابان ولیعصر امروزی و نوسازی خیابان شریعتی فعلی در زمان رضا شاه رونق میگیرد. افرادي كه باعث شكل گيري محله شده اند اقوامي هستند كه از شهرستان بروجرد به اين محل آمده و با تشكيل خانواده، اساس و بنيان اين محله را پي‌ريزي نمودند.
محله قیطریه
وجود دو نوع بافت جدید و قدیم، قیطریه را از نظر شهری و اجتماعی به دو قسمت تقسیم کرده است. در بافت جديد بيشتر افرادي هستند كه از نظر اقتصادي رشد پيدا كرده و به اين محله مهاجرت نموده اند و در بافت سنتي، اكثريت با بوميان قديم محل مي باشد كه از گذشته در اين محل ساكن مي باشند. بافت قدیمی قیطریه در ضلع غربی بلوار کاوه و جنوب بلوار اندرزگو قرار دارد و با کوچه های طویل و کم عرض و ریزدانه بودن قطعات، از نظر شهری کاملا با بقیه قسمت های قیطریه متفاوت است. در این قسمت قیطریه هنوز هم خانه های کاهگلی دیده میشود و بافت بومی محله در این قسمت ساکنند و اغلب یکدیگر را میشناسند. از نظر اجتماعی قشر ساکن در محله از تاجر های بزرگ و بازاری های قدیمی و تازگی ها هم فوتبالیست های حرفه ای هستند.
از شمال به بلوار اندرزگو از جنوب به خیابان دولت از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به محله چیذر و اختیاریه می رسد.
ندارد
از مبدا میدان تجریش تاکسی و اتوبوس دارد.
جایگاه 161 در نزدیکی پارک قیطریه واقع شده است.
ایستگاه مترو قیطریه در این محله واقع شده است.
یک از جذابیت های قیطریه وجود بوستان هاي متعدد در محدوده محله است. پارک قیطریه با وسعت زیاد، انبوه درختان چنار و نارون و فعالیت های ورزشی متنوع فضای مفرحی را برای گذران فراغت ساکنان فراهم آورده است. این پارک عملکردی فرامحله‌ای داشته و تنها مورد استفاده ساکنان محله نیست. وجود فرهنگسرای ملل در ضلع غربی پارک زمینه فعالیت های فرهنگی را در کنار دیگر فعالیت ها فراهم کرده و بستر مناسبی جهت معاشرت ساکنان قیطریه و مشارکت های اجتماعی به حساب می‌آید. یکی دیگر از جذابیت های محله، وجود مجموعه فرهنگی- ورزشی شهید چمران و همجواری آن با سینما جوان در مرز غربی محله است. این فضاها در جداره شرقی خیابان شریعتی سبب شده تا این قسمت محله همواره پاتوق گروه های مختلف جهت گذران اوقات فراغت به حساب آید.