به ملکانا خوش آمدید!
قیمت: 2,048,000,000 تومان
قیمت متری: 16 میلیون تومان

فروش آپارتمان مسکونی

128 متری

3 اتاق خواب

2 سال ساخت

کد: 302053

منطقه: میرداماد

محدوده: میرداماد خیابان رازان

پارکینگ | انباری | آسانسور | بالکن | کولر | پکیج

طبقه: 2

4 طبقه - 1 واحدی

نما: سنگ

جهت بنا: جنوبی

آشپزخانه: Mdf

کف پوش: سرامیک

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: بیشتر از یک ماه

نورگیری خوب
کم واحد
کمد زیاد
آشپزخانه بزرگ
وجود انبار
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ
دکوراسیون خوب

سرویس کوچک
عدم وجود پنجره دو جداره

در گذشته به دلیل وجود درختان زیاد ارغوان در محله به آن ارغوانیه می گفتند. میرزا آقا خان نوری زمین های محله را خریداری و به نام پسرش میرزا داوود، داوودیه نامید. بعد از ساختن برج اسکان در محدوده محله، ساخت و ساز روند رو به رشدی پیدا کرد و رفت و آمد در محله گسترش یافت. اقلیت های مذهبی اولین گروه های پرجمعیت محله بودند که در ضلع شمال میدان محسنی ساکن شدند. پس از آن در دهه 40 و 50 با ورود کارمندان نفت و به وجود آمدن خیابان نفت، توسعه محله تسریع پیدا کرد. محله از گذشته تا کنون به دلیل حضور و سکونت مستشاران و افراد خارجی فضای فرهنگی و اجتماعی خاصی داشته است. شهرت خیابان میرداماد در محله سبب شده تا داوودیه را غالبا میرداماد بشناسند.
محله میرداماد
میرداماد یکی از محله های پر اهمیت در حوزه تجارت در شهر تهران است که بسیاری از شرکت های لوکس و پردرآمد شهر را در خود جای داده است. میدان مادر و خیابان میرداماد که مرز شرقی و غربی محله را به هم وصل میکند، از مهمترین، شلوغ ترین و پرترافیک ترین خیابان های محله است. با توجه به حضور مراکز تجاری و اداری فراوان در محدوده محله، جمعیت شناور زیادی در طول روز در محله وجود دارند. یکی دیگر از خیابان های پرتردد محله خیابان جلفا در جنوب محله است که بار ترافیکی مرکز محله را به بزرگراه رسالت هدایت می کند. ساختار جمعیتی ساکن در بافت مسکونی محله غالبا از قشر مرفه جامعه هستند.
بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی از شمال به خیابان ظفر، از جنوب به بزرگراه حقانی و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر منتهی می‌شود.
ندارد.
از مبدا میدان ونک و سیدخندان برای این محله دسترسی تاکسی و اتوبوس در نظر گرفته شده است.
پمپ بنزین در بلوار میرداماد قرار دارد.
متروی میرداماد یکی از ایستگاه های اصلی شهر است.
یکی از جذابیت های محله وجود مجتمع کامپیوتر پایتخت در تقاطع خیابان میرداماد و خیابان ولیعصر از بزرگ ترین مراکز خرید لپ تاپ در ایران است. این مرکز یکی از پاتوق های جوانان با عملکردی فرا محله ای به شمار میرود. از دیگر جذابیت های محله وجود بوستان مادران در محدوده میرداماد است. این بوستان به صورت اختصاصی به بانوان خدمات میدهد. این پارک با عملکرد های چندگانه بستر مناسبی برای گذران فراغت و تعاملات اجتماعی بانوان به وجود آورده است. برنامه ها و جشن های فرهنگی و هنری در ایام و مناسبت های خاص ویژه بانوان در پارک برگذار میشود.