به ملکانا خوش آمدید!
قیمت: 2,400,000,000 تومان
قیمت متری: 16.78 میلیون تومان

فروش آپارتمان مسکونی

143 متری

3 اتاق خواب

نوساز

کد: 363064

منطقه: یوسف آباد

محدوده: یوسف آباد

پارکینگ | انباری | آسانسور | بالکن | پکیج | اسپلیت

طبقه: 7

7 طبقه - 2 واحدی

نما: سنگ

جهت بنا: شمالی

آشپزخانه: MDF

کف پوش: سرامیک

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: کمتر از دو هفته

نورگیری خوب
کمد زیاد
تراس بزرگ
وجود انبار
دو یا بیشتر سرویس
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ
سرویس بزرگ
درب ضد سرقت
پنجره دو جداره
دکوراسیون خوب

پر واحد
آشپرخانه کوچک

محله يوسف آباد يكی از قديمی‌ترين محلات منطقه است كه شكل گيری خيابان يوسف‌آباد از جنوب به شمال سبب گسترش آن شد. به دنبال تغيير و تحولاتی كه در نظام اقتصادی ايران و به دنبال آن در ساختار كالبدی شهر تهران به وجود آمد اراضی زراعی و باغ‌های محله يوسف‌آباد به سرعت توسعه یافته و پس از مدت زمان اندكی اثری از آنها باقی نماند. اراضی يوسف آباد را ميرزا يوسف آشتياني مستوفي‌الممالك در شمال غربي دارالخلافه ناصري آباد کرد و به نام خود، يوسف‌آباد ناميد. يوسف‌آباد واجد باغ‌ها و قنات‌های بسیاری بود، برخی از باغ‌های معروف يوسف‌آباد شامل باغ كلاه فرنگی، باغ بالا، باغ اندرون و باغ بوستان بوده است. چند سال بعد، اراضي يوسف آباد تفكيك و بين كارمندان دولت تقسيم شد و محله‌اي بزرگ به وجود آمد و از باغ‌هاي سرسبز گذشته اثري باقي نماند. تنها فضاي سبز كوچك آن پارك شفق است كه درسال 1348 احداث شد و 2500 مترمربع مساحت دارد.
محله یوسف آباد
محله یوسف‌آباد در راستای شمالی- جنوبی در جوار خیابان ولیعصر و بزرگراه کردستان شکل گرفته است، از این رو خیابان‌های اصلی آن به موازات این معابر و به صورت شمالی- جنوبی و کوچه‌ها و معابر فرعی با عرض نسبتا کم در راستای شرقی- غربی شکل گرفته‌اند. محدوده محله از خرده محلات یوسف آباد، جهاد، شهرک والفجر و نظامی گنجوی تشکیل شده است. قسمت‌های جنوبی محله یوسف‌آباد به دلیل موقعیت مناسب خود بافتی غالبا اداری، و قسمت‌های شمالی محدوده بافتی کاملا مسکونی دارد. بافت شهری محله متراکم بوده و کوچه‌ها و خیابان‌های آن همگی از عرض کمی برخوردارند و ترافیک همیشگی آن مشکلاتی را برای تردد اهالی به وجود آورده است. ساختمان‌های کلنگی زیادی در محدوده وجود دارند که به شکل پراکنده در حال ساخت و نوسازی است. خیابان اصلی محله، اسدآبادی نام داشته و رستوران‌ها، اغذیه‌فروشی‌ها و قنادی‌های معروفی در جداره‌های آن وجود دارند که مورد استقبال جوانان قرار میگیرد. بلند‌مرتبه سازی در یوسف‌آباد رونق داشته و برج‌های معروف ASP و برج‌های مسکونی ونک پارک در غرب بزرگراه کردستان در محدوده واقع شده‌اند. در غرب این برج‌های معروف، شهرک مسکونی والفجر با آپارتمان‎‌های 4 طبقه قرار دارد که در ابتدا کارکنان سازمان‌های مختلف در آن سکونت داشتند. در حال حاضر این شهرک از امکانات رفاهی مناسبی برای سکونت برخوردار است.
از شمال با بزرگراه همت، از شرق با خیابان ولی عصر، از غرب با اتوبان چمران و در بخش هایی نیز با بزرگراه کردستان و از جنوب نیز با خیابان هم‌مرز است.
زوج و فرد
از میدان ونک و ولی عصر دسترسی تاکسی و اتوبوس دارد.
جایگاه 145 در این منطقه واقع شده است.
به ایستگاه مفتح، جهاد و میرزای شیرازی نزدیک است .
پارک شفق در خیابان جمال‌الدین اسدآبادی و در کوچه شهید قنبری از معدود فضاهای سبز محله است که با داشتن فرهنگسرا، کانون‌ها و برنامه‌های متنوع خود فضای مفرحی را برای اهالی به وجود آورده است. وجود گذرگاه های غیر همسطح و ترکیب آن با پله از ویژگی‌های این بوستان است که طراحی آن را در اراضی شیبدار محله خاص کرده است.