به ملکانا خوش آمدید!
قیمت: 1,950,000,000 تومان
قیمت متری: 15 میلیون تومان

فروش آپارتمان مسکونی

130 متری

2 اتاق خواب

نوساز

کد: 557430

منطقه: مرزداران

محدوده: بلوار مرزداران خیابان ابراهیمی

پارکینگ | انباری | آسانسور | بالکن | کولر | شوفاژ | پکیج

طبقه: 1

5 طبقه - 2 واحدی

نما: سنگ

جهت بنا: شمالی

آشپزخانه: MDF

کف پوش: سنگ

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: کمتر از یک ماه

نورگیری خوب
کم واحد
تراس بزرگ
آشپزخانه بزرگ
وجود انبار
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ
درب ضد سرقت
پنجره دو جداره

کمد کم
سرویس کوچک

اراضی مرزداران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در قطعات 300 تا 400 متری به تعاونی مسکن ژاندارمری فروخته شد، اما ساخت و ساز در دهه 60 در منطقه رونق گرفت. اکثر ساختمان های محله آپارتمان های نوسازی هستند که در دهه 80 و 90 دوباره سازی شدند. با توجه به ماهیت ژاندارمری که از اقوام گوناگون ایرانی شکل گرفته بود، ساکنان محله نیز از قومیت های مختلف در محله ساکن شدند. مرزداران از محله های نوظهور تهران است که قدمت چندانی ندارد.
محله مرزداران
خیابان های آرام و سبک زندگی مدرن در محله از ویژگی‌های اساسی مرزداران است که آرامش را برای ساکنان آن به وجود آورده است. هنوز هم خانه های سه و چهار طبقه ای که از دهه 60 در این محله ساخته شده اند و اقدام به بازسازی کرده اند، وجود دارد. این منطقه از سبک زندگی اجتماعی متوسط رو به رفاهی برخودار است. در مجموع مراکز اداری زیادی در محله وجود ندارد و به جز تقاطع های مختوم به خیابان اشرفی اصفهانی ترافیک سنگینی در محله وجود ندارد. از خیابان های اصلی محله بلوار مرزداران است که به صورت شرقی- غربی در طول محله کشیده شده است. پوشش گیاهی متوسطی در این محله وجود دارد. در مجموع مرزداران از محله های مناسب برای یک زندگی آرام و بدون حاشیه محسوب می شود. وجود شهرک آموزش راهنمایی و رانندگی باعث مراجعه افراد زیادی در طول روز و از نقاط مختلف به این محله شده است.
این محله از شمال به بزرگراه همت و بخشی از بزرگراه حکیم، از شرق با بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از جنوب با بلوار جلال آل احمد و از غرب با خیابان اشرفی اصفهانی هم مرز است.
ندارد.
از مبدا صادقیه اتوبوس و تاکسی دارد.
در خیابان ایثار واقع شده است.
در خیابان آریا فر واقع شده است.
بلوار مرزداران از خیابان های اصلی محله به شمار میرود. این خیابان به صورت شرقی- غربی در عرض محله کشیده شده و ساکنان محله در نقاط مختلف به آن دسترسی دارند. این خیابان با کاربری های مختلف و فعال در جداره های خود در ساعات مختلف شبانه روز پاتوق همیشگی ساکنان محله است. مراکز خرید و مجتمع های تجاری این خیابان همواره مقصد اهالی محله برای گذران وقت و رفع نیازهای روزانه است. مرکز خرید پردیسان در خیابان سپهر پاتوق همیشگی اهالی محل برای گذران فراغت است.