به ملکانا خوش آمدید!
قیمت: 11,000,000,000 تومان
قیمت متری: 29.73 میلیون تومان

فروش آپارتمان مسکونی

370 متری

4 اتاق خواب

نوساز

کد: 623671

منطقه: فرمانیه

محدوده: فرمانیه خیابان کوهستان هشتم

پارکینگ | انباری | آسانسور | بالکن | کولر

طبقه: 3

5 طبقه - 1 واحدی

نما: سنگ

جهت بنا: شمالی

آشپزخانه: MDF

کف پوش: سنگ

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: بیشتر از یک ماه

نورگیری خوب
کم واحد
کمد زیاد
تراس بزرگ
آشپزخانه بزرگ
وجود انبار
دو یا بیشتر سرویس
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ
سرویس بزرگ
درب ضد سرقت
پنجره دو جداره
دکوراسیون خوب
استخر دارد

دلیل شکل گیری این محله شرایط مناسب کشاورزی و باغداری بوده که مردم به این منطقه مهاجرت کردند. دلیل شکلگیری بافت شهری محله، آمدن افراد سرمایه گذار به دلیل آب و هوای خوب منطقه در حدود 50 سال قبل بوده است. فرمانیه مانند دیگر محلات تهران، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران رشد چشمگیری داشته است. بزرگترین خاندان فرمانیه خاندان نوریان هستند که گفته می شود منصوب به مهاجران مازندرانی بودند که در نور ساکن بودند و از آنجا به این محل مهاجرت کرده اند.
محله فرمانیه
خیابان لواسانی یا فرمانیه از خیابان های اصلی محله است که به نوعی محله حول محور این خیابان شکل گرفته است. از خصوصيات منحصر به فرد اين محله ميتوان به سياسي بودن آن به دليل وجود سفارتخانه های متعدد و منازل تعداد بسياري از ديپلمات ها و سفرا اشاره كرد. از این رو اين محله امنيت اجتماعي بيشتري نسبت به ديگر محله ها دارد. با توجه به بافت مدرن کاربری های مسکونی محله، روابط اجتماعی در بافت به ندرت دیده می شود. در ساعات شلوغ و پر ترافیک ترافیک بزرگراه صدر به کوچه ها و خیابان های بافت جنوبی محله کشیده شده و مشکلاتی را برای تردد ساکنان به وجود می آورد. این قسمت محله بافت نسبتا شطرنجی داشته و بافت شهری آن منظم است. در قسمت غربی محله و شمال بلوار اندرزگو کوچه ها و خیابان ها تابع نظم خاصی نبوده و تراکم ساختمانی نیز فشرده تر و بیشتر است. محله دارای ورزشگاه های متعددی است که برای استفاده کارمندان ادارات مختلف می باشد. خیابان فرمانیه با فروشگاه ها و مراکز خرید متنوع زیاد موجود در آن از پاتوق های درون محله ای ساکنان فرمانیه بوده که اهالی محله برای رفع نیاز های روزانه خود در آن تردد می کنند.
محله فرمانیه از جنوب با اتوبان صدر و در بخش دیگر با خیابان لواسانی، از شمال با نیاوران ، از غرب با دزاشیب و در بخشی با کامرانیه و از شرق با خیابان پاسداران هم مرز است.
ندارد.
از مبدا تجریش برای این منطقه تاکسی و اتوبوس دارد.
به جایگاه اقدسیه و باغ فردوس بسیار نزدیک است.
به ایستگاه تجریش نزدیک است .
خیابان لواسانی یا فرمانیه از خیابان‌های شلوغ محله است، این خیابان با فروشگاه‌ها و مراکز خرید بزرگ، مغازه های برند مختلف، اغذیه فروشی ها و رستوران ها از پاتوق های اصلی محله به حساب آمده و ساکنان محله در طول هفته و در تمام ساعات شبانه روز برای تفریح و گذران وقت و معاشرت با دوستان، این فضاها را انتخاب می کنند. یکی دیگر از جذابیت های محله کافه چای بار در مجاورت انجمن خوشنویسان است. این کافه و چای‌خانه دارای فضای داخل بسیار دنج با دکور جذاب و فضای باز بسیار زیبا و دلباز است. محیط زیبای این کافه یکی از دلایل شهرت آن بین جوان ها بوده و افراد زیادی برای گذران وقت با دوستان خود این مکان را انتخاب می کنند.