به ملکانا خوش آمدید!
قیمت: 3,325,000,000 تومان
قیمت متری: 19 میلیون تومان

فروش آپارتمان مسکونی

175 متری

3 اتاق خواب

نوساز

کد: 996991

منطقه: قلهک

محدوده: خیابان شریعتی خیابان شواری

پارکینگ | انباری | آسانسور | بالکن | کولر | پکیج

طبقه: 5

5 طبقه - 2 واحدی

نما: سنگ

جهت بنا: شمالی

آشپزخانه: MDF

کف پوش: لمینت

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: کمتر از دو هفته

نورگیری خوب
کم واحد
کمد زیاد
آشپزخانه بزرگ
وجود انبار
دو یا بیشتر سرویس
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ
سرویس بزرگ
درب ضد سرقت
پنجره دو جداره
دکوراسیون خوب

در گذشته اراضی دروس و قلهک از آبادی های خوش آب و هوای تهران بوده اند. باغ های این مناطق محلی برای استراحت مردم و دور شدن از هوای گرم تهران در تابستان های داغ به شمار می آمد. دروس دهی بود که اکثر کشاورز های آن ارمنی بودند. با آمدن باغ سفارت انگلستان به زمین های قلهک، ورود افراد سرمایه گذار به منطقه و ساخت امکانات و خدمات رفاهی توسط خیرین، این محله به تدریج رشد یافت.
محله قلهک
جمعیت زیاد، ساختمان های متراکم، شیک و گران قیمت، کوچه ها و خیابان های کم عرض، وجود مدارس و مراکز آموزشی متعدد، محله را با مشکلات جدی ترافیکی همراه کرده است. همچنین در ساعات شلوغ، ترافیک خیابان پاسداران و خیابان دولت هم به کوچه های محله کشیده میشود. بافت شهری محله صرف نظر از مدارس و ساختمان های اداری معدود موجود، غالبا مسکونی است. از این رو در ساعاتی از روز آرامش نسبی در خیابان های محله به چشم میخورد. این محله پرطرفدار از نظر وجود مراکز فرهنگی و فضای سبز با کمبود مواجه است. خیابان دولت یکی از خیابانهای قدیمی این منطقه است که محله قلهک و دروس را به هم وصل می کند. در گذشته ارامنه زیادی در خیابان چیذری فعلی دروس ساکن بودند که در حال حاضر تعداد معدودی در محله ساکن اند و به جای آن ها ملایری‌ها، ترک‌ها و یزدی‌ها در محله ساکن شدند. دروس و قلهک جز محلاتی هستند که از نظر اجتماعی، بافت قدیمی خود را حفظ کرده، ساکنان قدیمی خانه های خود را نوسازی کرده و همانجا ساکن اند. از این رو ساکنان محله نسبت به محله خود احساس تعلق دارند.
از جنوب به تقاطع همت و شریعتی، از غرب به خیابان شریعتی ، از شرق به بخش هایی از پاسداران و خیابان ناطق نوری و از شمال به منطقه قیطریه می رسد.
ندارد
از تجریش و سید خندان اتوبوس و تاکسی دارد.
قبل از سه راهی قلهک واقع شده است.
ایستگاه قلهک و شریعتی را داراست.
حضور اهالی محله و وجود خرده فروشی های متنوع و فعال در خیابان شریعتی سبب شده تا این خیابان همواره سرزنده و پر رونق بوده و یکی از جذابیت های محله در ضلع غربی آن به حساب آید. همچنین بوستان خلیج فارس و مجاورت آن با سینما تک قلهک در قلب محدوده محله باعث شده تا این قسمت محله در ساعات مختلف شبانه روز همواره شلوغ بوده و پاتوق ساکنان قلهک و دروس برای گذران اوقات فراغت به شمار آید. سینمای قلهک به دلیل اکران فیلم های خارجی روز از شهرت خاصی برخوردار بوده و مورد استفاده علاقه مندان از محله های مختلف تهران است.