به ملکانا خوش آمدید!
قیمت: 226,800,000 تومان
قیمت متری: 4.2 میلیون تومان

فروش آپارتمان مسکونی

54 متری

1 اتاق خواب

20 سال ساخت

کد: 999957

منطقه: پیروزی

محدوده: پیروزی جنب اتوبان امام علی

پاسیو | کولر | بخاری

طبقه: 1

4 طبقه - 2 واحدی

نما: آجر سه سانت

جهت بنا: شمالی

آشپزخانه: mdf

کف پوش: سرامیک

سرویس بهداشتی: ایرانی

نوع سند: شخصی

تاریخ به روز رسانی ملک: 3 روز پیش

نورگیری خوب
کم واحد
اتاق خواب بزرگ
سالن بزرگ

کمد کم
آشپرخانه کوچک
عدم وجود انبار
عدم وجود درب ضد سرقت
عدم وجود پنجره دو جداره

اراضی این محله در واقع خارج از حصار ناصری و روی زمین های دوشان تپه واقع شده بود. بعد از تخریب حصار، میدان شهدا در دروازه قدیمی دوشان تپه و خیابان 17 شهریور در راستای دیوار شکل گرفته و محله پیروزی به تدریج شکل میگیرد. با بزرگ تر شدن پایتخت، افراد زیادی از اصفهان، اردبیل، سبزوار و ... برای کار و زندگی به این محله مهاجرت کردند. پس از آن با ساخت اولین نیروگاه برق در محله به وسیله حاج امین الضرب، عده فراوانی از کارگر های نیروگاه به محله آمده و پیروزی به تدریج توسعه یافت. خیابان دوشان تپه یا فرح آباد برای استفاده از شکارگاه و کاخ دوشان‌تپه توسط شاه قاجار ساخته شد. این خیابان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی نام گرفت و به یکی از خیابان های اصلی شرق تهران تبدیل شد.
محله پیروزی
محله پیروزی شامل ریز محله های دهقان، زاهد گیلانی و صفا است. بزرگراه امام علی از وسط محله میگذرد. بافت غالب محله مسکونی است. بافت مسکونی غرب بزرگراه امام علی به نسبت بافت شرقی آن از امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری برخوردار است. موقعیت شهری شرق محله و مجاورت آن با نیروی هوایی سبب شده تا خیابان ها و کوچه های منتهی به آن بن بست بوده و در نتیجه همگرایی و همبستگی اجتماعی بیشتری بین ساکنین شکل گیرد. پیروزی از محله هایی است که مراکز مذهبی زیادی در آن وجود دارد. روحیه مذهبی ساکنان و مشارکت آن ها در مسائل محله سبب شده تا محله منسجم باشد. بافت اجتماعی محله سنتی و مذهبی است و غالب اهالی یکدیگر را میشناسند و با هم تعاملات فراوانی دارند.
این خیابان از سمت غرب به میدان شهدا (ژاله سابق) یا همان دروازه دوشان تپه و از سمت شرق به میدان شهید کلاهدوز (انتهای خیابان سی متری نیروهوایی) منتهی می‌شود.
زوج و فرد
از مبدا رسالت و امام حسین دسترسی تاکسی و اتوبوس دارد.
در خیابان پرستار واقع شده است.
دو ایستگاه نبرد و شهدا در این محدوده واقع شده اند.
خیابان پیروزی که مرز جنوبی محله است، یکی از فعال ترین و زنده ترین خیابان های محله است. این خیابان از گذشته تا کنون یکی از خیابان های پر رفت و آمد محله است. پیروزی همچنان با فعالیت های متنوع در جداره های شمالی و جنوبی خود، از جذابیت های اصلی محله به شمار میرود. این خیابان با مراکز خرید، اغذیه فروشی ها و خرده فروشی های متنوع جدای از اینکه نقش اساسی در برطرف کردن نیاز های ساکنان دارد از پاتوق های فعال محله به حساب می آید.