در این مقاله قصد داریم تا به موضوع معرفی مشاور املاک تهران بپردازیم. نحوه فعالیت، قدرت مشاورین املاک، میزان کمیسیون و هزینه‌ها و سایر موارد نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. گروه املاک ملکانا با سال‌ها سابقه درخشان افتخار دارد تا میزبان شما در معاملات ملکی در تهران باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ملکانا و همچنین موضوعات ذکر شده، می‌توانید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

معرفی مشاور املاک تهران

شهر تهران با توجه به مزایا و استقبال گسترده‌ای که برای سرمایه‌گذاری دارد، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری پول شما است. در روزهایی که بازار ارز، طلا و سکه با نوسان شدید همراه است و کسی نمی‌تواند ریسک‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در این بازارها را قبول کند، بازار مسکن با ثبات نسبی خود، گزینه بهتری محسوب می‌شود. اما شما نباید به صورت افسار گسیخته و عجولانه سرمایه خود را وارد این بازار کنید. شهر تهران به دلیل وسعت بسیار زیاد، دارای گزینه‌های بسیار زیادی برای سرمایه‌گذاری است.

در مناطق ۲۲ گانه این شهر، شاید بیش از صدها هزار پیشنهاد برای شما وجود داشته باشد. شما می‌توانید با بررسی بهترین پیشنهادات، تجربه یک سرمایه‌گذاری درست و مطمئن را داشته باشید. اما مرجع بررسی این پیشنهادات و معرفی بهترین های آن‌ها کدام است؟

بدون شک در این زمینه مشاور املاک تهران نقش ویژه و اصلی را ایفا می‌کنند. این بنگاه‌ها با دارا بودن قدرت و اشراف اطلاعاتی و همچنین پیشنهادات متعدد مختص منطقه خود در تهران، می توانند بهترین اطلاعات در هر منطقه را برای خرید و فروش ملک در اختیار شما قرار دهند. اما اینجا هم یک سوال به وجود می‌آید. هر مشاور املاک محدوده فعالیت منطقه ای خاصی دارد، پس چگونه می‌تواند برای سرمایه‌گذاری بین تمامی مناطق شهر تهران به ما کمک کند؟

در جواب این سوال باید بگوییم بله درست است. هر مشاور املاک توانایی پوشش منطقه خاصی را دارد و نمی‌تواند در تمامی نقاط شهر تهران به شما برای این سرمایه‌گذاری و یا فروش کمک کند. از طرفی برخی از مشاورین املاک نیز، جدای از بحث توانایی به طور تعمدی و به دلایل متعدد از جمله سود بیشتر، راحتی کار و… تمایل به کار در مناطق خاصی دارند.

تکنیک‌های فروش مسکن 1

آیا مشاور املاکی وجود دارد که بتواند به عنوان مرجع ما را در مناطق ۲۲ گانه تهران راهنمایی کند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله! موارد متعددی از مشاور املاک تهران وجود دارد که به علت سابقه طولانی و همچنین بکارگیری جدیدترین روش‌ها، توانسته‌اند، تمامی مناطق این کلان شهر را پوشش داده و برای هر منطقه استراتژی و شرایط خاصی را تعریف کنند. ضمنا اینکه تنوع و تعدد پیشنهادات این مشاورین املاک با توجه به فعالیت در تمامی نقاط شهر، بسیار بالا است. در چنین شرایطی قطعاً شما که تعصب خاصی نسبت به خرید آپارتمان در تهران و یا خرید ملک در منطقه خاصی ندارید، می‌توانید با بررسی بعد سرمایه ای و آینده پیشنهادات در سراسر تهران، نسبت به خرید و فروش اقدام کنید. در این مورد پیشنهادات برترین مشاور املاک تهران بسیار موثر و قابل توجه است.

بزرگ‌ترین مشاور املاک تهران

گروه املاک ملکانا با دارا بودن کادر متخصص و برترین کارشناسان مسکن و با راه‌اندازی سیستم‌های هوشمند آنلاین، بدون شک و بی هیچ ادعایی و با توجه به رزومه کاری، بزرگ ترین مشاور املاک تهران است. همین حالا اگر شما به سایت ملکانا برای خرید ملک مراجعه کنید، بیش از ۱۴ هزار پیشنهاد مختلف در سرتاسر شهر تهران و در منطقه‌های مختلف برای معامله و خرید و فروش خواهید داشت. این یعنی یک منبع عظیم با اطلاعات کامل برای مقایسه قبل از سرمایه‌گذاری ملکی در این شهر.

قطعاً قرار گرفتن در چنین شرایطی برای شما نیز خوشایند بوده و باعث می‌شود تا شما بدون استرس قبل از معامله و یا پشیمانی بعد از آن با خیال راحت سرمایه خود را هزینه کنید. زیرا قبل از خرید مرجع بزرگ اطلاعاتی و بهترین کارشناسان را برای مشاوره در اختیار داشته اید و تمامی گزینه‌ها را بررسی کرده‌اید.

گروه املاک ملکانا به منظور آسودگی هرچه بیشتر شما تلاش کرده است تا سود خود از این معاملات را به حداقل برساند، به طوریکه کمیسیون درآمدی حاصل از این فعالیت‌ها برای ملکانا یک سوم یا یک چهارم حالت معمول است.

همچنین ملکانا به عنوان بزرگ‌ترین مشاور املاک تهران، با راه‌اندازی تور مجازی، امکان بازدید مجازی از پیشنهادات مختلف خود به صورت مجازی را در اختیار شما قرار داده است. با این ابزار شما می‌توانید به صورت سه بعدی تمامی مناطق خانه یا آپارتمان را ببینید. همچنی ملکانا ابزاری هوشمند دیگری روی سایت خود طراحی کرده که قیمت ملک را با توجه به مشخصات آن در مناطق مختلف تهران به صورت نسبتاً دقیق مشخص می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.