خرید آپارتمان در تهران،با توجه به آخرین اخبار مسکن و خرید و فروش آپارتمان، در حال حاضر خرید آپارتمان  یکی از سخت‌ترین و می‌توان گفت محال‌ترین کار دنیا به نظر می‌رسد.

با توجه به روند افزایش قیمت مسکن و آپارتمان به ویژه در تهران، دیگر خرید آپارتمان در تهران تا حدودی از توان مردم خارج شده است.

با ما در ملکانا از خرید آپارتمان در تهران آگاهی لازم را کسب کنید.

آیا خرید آپارتمان در تهران ممکن است و چطور 4

آیا خرید آپارتمان در تهران ممکن است؟

در جواب این سوال نمی‌توان به طور حتم گفت بله. زیرا قیمت خرید آپارتمان در تهران به گونه‌ای بالا رفته که اکثر خریداران در حال حاضر از خرید آپارتمان در تهران منصرف شده‌اند.

با توجه به اینکه با روند افزایش ناگهانی قیمت مسکن، کارشناسان اقتصادی بر آن شدند تا این روند افزایش را کنترل کنند و بسیاری از مردم را چشم انتظار خرید آپارتمان در تهران نگه داشته است.

ممکن است شما از آن دسته افراد باشید که این همه تفاوت قیمت برایتان دور از انتظار نبوده و سرمایه اولیه را برای خرید آپارتمان در تهران داشته باشید.

با این حساب شما تنها باید به دنبال انتخاب و خرید آپارتمان در تهران باشید. در هر صورت اگر شما توان خود را برای خرید آپارتمان در تهران به کار بسته باشید، باید مراحلی را برای این کار سپری کنید.

با ما در ملکانا همراه باشید تا به بررسی این مراحل بپردازیم.

انتخاب منطقه محل زندگی برای خرید آپارتمان در تهران

ابتدا برای خرید آپارتمان در تهران شما باید منطقه‌ای که می‌خواهید در آن زندگی کنید را انتخاب کنید. مسلماً شما برای خود انتخاب‌هایی دارید.

به عنوان مثال ممکن است شخصی بخواهد در نزدیکی محل کار خود یک آپارتمان خریداری کند و یا شخص دیگری بخواهد آپارتمانی در نزدیکی محل زندگی خانواده‌اش خریداری کند.

هرکسی برای انتخاب خود دلایلی دارد که با توجه به این انتخاب‌ها می‌توان نسبت به خرید آپارتمان در تهران اقدام نمود.

البته این را نیز فراموش نکنید که قیمت آپارتمان در هر منطقه از تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار با دیگر مناطق تفاوت دارد.

آیا خرید آپارتمان در تهران ممکن است و چطور 2

تعیین میزان سرمایه برای خرید آپارتمان در تهران

پس از تعیین منطقه محل زندگی برای خرید آپارتمان در تهران، باید میزان سرمایه خود را مشخص کنید. در صورتی که اندک سرمایه‌ای در دست دارید باید به دنبال وام و راه و چاره مالی برای بدست آوردن سرمایه لازم برای خرید آپارتمان در تهران باشید.

شاید با اندک سرمایه کار مشکلی باشد و ماه ها طول بکشد تا سرمایه شما جفت و جور شود. البته برخی آپارتمان‌ها را با برخی شرایط می‌توانید به صورت شرایطی خریداری کنید و در نهایت اقساط آنها را پرداخت کنید.

در صورتیکه شما ملکی برای فروش دارید تا به نیت خود برای خرید آپارتمان در تهران برسید که کار شما چندان سخت نخواهد بود و تنها  باید به دنبال جمع‌آوری سرمایه باقیمانده برای خرید آپارتمان در تهران باشید.

البته جمع‌آوری سرمایه اولیه برای خرید آپارتمان در تهران نباید خیلی طول بکشد، به خصوص با توجه به روند افزایش لحظه ای خرید مسکن، باید تا می‌توانید این کار را با سرعت بیشتری پیگیری کنید.

یافتن یک مشاور املاک قابل اعتماد برای خرید آپارتمان در تهران

پس از جمع‌آوری سرمایه شما برای خرید آپارتمان در تهران، آماده یافتن یک آپارتمان مناسب جیبتان هستید. برای این کار باید به دنبال یک مشاور املاک مطمئن برای این کار باشید.

شاید شما برای این کار کسی را از آشنایان مدنظر داشته باشید که عمریست در مشاور املاک کار می‌کند و قابل اعتماد است.

در این صورت کار شما راحت‌تر است و تنها باید کار را به او بسپارید و منتظر خبر از او بمانید. قطعاً زودتر هم به نتیجه خواهید رسید.

حال ممکن است شما از آن دسته باشید که کسی را برای این کار سراغ نداشته باشید. ما به شما سایت ملکانا را به عنوان مشاور املاک آنلاین معرفی می‌کنیم.

شاید ملکانا از معتبرترین سایت‌های مطمئن برای خرید و فروش آپارتمان در تهران می‌باشد. از ویژگی‌های این سایت می‌توان به جستجوی آپارتمان با قیمت پیشنهادی خودتان اشاره کرد.

یعنی شما می‌توانید میزان سرمایه خود را برای خرید آپارتمان وارد کنید و آپارتمان‌های پیشنهادی سایت ملکانا را مشاهده کنید.

آیا خرید آپارتمان در تهران ممکن است و چطور 1

دیگر از ویژگی‌های سایت املاک

یکی دیگر از ویژگی‌های این سایت، مشاهده تصاویر آپارتمان به صورت سه بعدی و در ۳۶۰ درجه می‌باشد.

شما تصاویر کل خانه را در سایت ملکانا به گونه‌ای مشاهده خواهید کرد که گویی در آپارتمان قدم می‌زنید و این بررسی و مشاهدات شما ساعت مشخصی ندارد.

بنابراین در هر ساعت از روز و بدون هیچگونه مراجعه حضوری و زمانبر می‌توانید به سایت ملکانا مراجعه کنید و ملک مورد نظر خود را رویت کنید.

بر خلاف برخی سایت‌ها و برنامه‌های املاک دیگر که بیشتر تصاویر بی‌کیفیت یا دروغین قرار می‌دهند، علاوه بر اینکه اکثر آن‌ها از طریق این برنامه‌ها کلاهبرداری می‌کنند.

در نهایت سایت ملکانا میزان کمیسیون کمتری را از مشتریان نسبت به دیگر مشاورین املاک دریافت می‌کند.

 

اقدامات لازم برای خرید آپارتمان در تهران

پس از تامین سرمایه خرید آپارتمان و یافتن آپارتمان و مشاور املاک مناسب و قابل اعتماد برای این کار، شما باید اقدامات قانونی از قبیل استعلام سند مالکیت آپارتمان و عقد قرارداد برای خرید آپارتمان در تهران را انجام دهید.

در صورتیکه از این کار اطلاعات کافی ندارید، بهترین کار استخدام یک وکیل ملک است تا او کارهای شما را به صورت کاملاً قانونی انجام دهد، بدون اینکه کاری از مراحل قانونی از قلم بیفتد.