وکیل ملکی

خدمات خرید و فروش ملک و معاملات ملکی جزو موارد مهمی هستند که در صورت عدم توجه کافی منجر به مشکلات زیادی می‌گردند. اگر قصد خرید و فرش ملک را دارید و یا اینکه در حال انجام معاملات ملکی هستید توصیه می‌شود با یک وکیل ملکی متخصص مشورت نمائید.

موارد متعددی را می توان با وکیل ملک مشورت نموده و بهترین راه حلها را دریافت کرد. وکیل ملکی با تسلط کافی که در امور حقوقی و ملکی دارد بهترین خدمات مشاوره حقوقی ملکی را به مشتریان عرضه می کند. فرض کنید که در حال خرید ملک هستید و سند ملک وراثتی است و یا اینکه زمان انتقال سند قطعی مالک از حضور در دفترخانه سر باز می زند.

در اینگونه موارد خریدار در صورت اطلاع از راههای قانونی برای حل مشکل خود می تواند در کوتاهترین زمان و به موثرترین روش به حل مشکل بپردازد. حال اگر بدون مشورت وکیل ملکی و نادیده گرفتن موضوع توسط خریدار اقدامات لازم و قانونی صورت نگیرد ممکن است ماه‌ها این کار بطول انجامد و یا اینکه خریدار از طرف فروشنده و مالک مورد سوء استفاده و کلاهبرداری قرار گیرد.

در صورت ایجاد مشکلات حقوقی ملکی، ضرور و زیان مالی و خسارات روحی و روانی اولین چیزی است که متوجه فرد می شود. معمولاً بدلیل اینکه خریدار باید پول پرداخت کند و فروشنده باید سند را انتقال دهد در اغلب موارد زیان مالی متوجه خریدار می گردد.

وکیل ملکی ملکانا 3

یک وکیل ملکی مجرب چه خصوصیاتی دارد

یک وکیل ملکی متخصص و مجرب در درجه اول یک وکیل و حقوقدان توانا است. چنین فردی به تمام مسایل حقوقی، قوانین و ضوابط ملکی، مقررات مدنی، قوانین مربوط به روابط موجر و مستاجر، قوانین معاملات املاک و بسیاری موارد دیگر اشراف کامل دارد.

اطلاع از جزئیات قوانین و بندهای حقوقی مربوط به معاملات ملکی می تواند کمک زیادی در استناد به قوانین و طرح اقامه دعوی توسط وکیل ملکی نماید. در مرحله بعد یک وکیل ملک به تمام امور معاملات املاک، خرید و فروش املاک و تنظیم قرارداد آشنایی کامل دارد.

اطلاع از آخرین وضعیت بازار مسکن، انواع قراردادهای خرید، پیش خرید، رهن و اجاره، سرقفلی و مشارکت در ساخت توسط وکیل ملک می تواند کمک شایانی به افراد جهت عرضه خدمات مشاوره ملکی نماید. توانایی اقدام به موقع، طرح اقامه دعوی و احقاق حقوق موکل از جمله خصوصیاتی است که یک وکیل ملکی توانمند در اختیار دارد.

خدمات مشاوره حقوقی ملکی با وکیل ملکی

ضرورت خدمات مشاوره حقوقی ملکی توسط یک وکیل ملکی متعهد و توانا بر کسی پوشیده نیست. مسکن و املاک مهمترین دارایی های هر شخصی محسوب می شوند. هر گونه سهل انگاری و نادیده گرفتن قوانین می تواند منجر به خسارات جبران ناپذیری گردد.

داشتن یک سرپناه و محلی امن برای خانواده و سرمایه ای برای همسر و فرزندان چیزی است که داشتن یک مسکن را برای هر فردی مهم جلوه می دهد. از اینرو هر گونه اقدامی برای حفاظت از مال و سرمایه می تواند اقدامی مهم تلقی گردد.

در بسیاری موارد فرد سالها تلاش می کند و تمام دارایی ها و سرمایه خود را برای خرید مسکن جمع آوری می کند. حال بر اثر عدم آگاهی کافی و یا سهل انگاری این سرمایه می تواند نابود شود.

خدمات مشاوره حقوقی ملکی با وکیل ملکی متخصص و مجرب از خسارات احتمالی و مشکلات آتی در خرید و فروش مسکن جلوگیری می نماید. اگر به امنیت سرمایه و دارایی خود اهمیت می دهید از خدمات مشاوره حقوقی ملکی بهره مند شوید. با جستجو و یافتن یک وکیل ملکی خوب و مجرب می توانید سرمایه خود را تضمین کنید.

وکیل ملکی ملکانا 2

ارائه خدمات وکیل ملکی در ملکانا

دفتر مشاور املاک ملکی ملکانا معتبرترین و بزرگترین دفتر مشاور املاک تهران است. ملکانا با در اختیار داشتن تیم حقوقی ملکی و وکلای مجرب به عرضه خدمات تخصصی ملکی حقوقی به مشتریان می پردازد. وکیل ملکی ملکانا با سالها تجربه و تخصص در امور ملکی بهترین مشاور برای شما خواهد بود.

دفتر مشاور املاک ملکانا با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و در راستای ارائه خدمات با کیفیت ملکی و حقوقی به مشتریان خود علاوه بر کارشناسان ملکی مجرب از تعدادی وکیل ملکی متخصص در امور ملکی بهره می برد. تیم وکلای ملکانا با سالها تجربه در امور وکالت و پرونده های متعدد ملکی در کار خود خبره هستند.

این افراد با اشراف کامل بر مسایل ملکی و حقوقی بهترین و کوتاهترین راه را به شما نشان می دهند. اگر قبل از هر گونه اقدام از خدمات مشاوره وکیل ملک برخوردار شوید با توصیه های وکیل می توانید از بسیاری از مشکلات ناخواسته جلوگیری نمائید.

اگر در حین معامله خرید و فروش املاک به مشکل برخورد کردید با مشورت با وکیل ملک می توانید از اقدامات قانونی برای حل مشکل آگاه شوید. وکیل ملکی ملکانا با طرح اقامه دعوی در صورت نیاز به بهترین شکل ممکن از تضییع حقوق شما جلوگیری کرده و نسبت به احقاق حقوق موکل خود اقدام می کند. با دفتر مشاور املاک ملکانا همه چیز طبق قوانین و اصولی انجام گرفته و از هر گونه تضییع حقوق طرفین قرارداد جلوگیری خواهد شد.